Новини

Приєднуйтесь до нас:
facebook vkontakte twitter rss

Про нас

Про нас

Chang Ning Dekang Biological Technology Co., LTD. - провідна компанія з передовими технологіями, яка займається, виробництвом і реалізацією фармацевтичної продукції, сировини, екстракту рослин, харчових, дієтичних добавок, і якісної хімічної продукції. Компанія була заснована в 2003р., і з того часу, успішно встановила стратегічні ділові відносини з багатьма науковими та науково-дослідницькими інститутами.

Компанія Деканг переконана, що технологічні інновації - це рушійна сила компанії, але потрібно завжди орієнтуватися на ринковий попит.

Застосовуючи передові технології розроблені регіональними та міжнародними науково-дослідницькими інститутами, компанія Деканг створила свою професійну команду менеджерів і робітників.

При максимальній підтримці регіональної влади, компанія змогла перетворитися на сучасне, високотехнологічне підприємство. Завдяки підібраній професійної управлінської команді і співробітникам високої кваліфікації, при взаємодії з незалежними науково-дослідницькими центрами, компанії вдалося зайняти лідируюче місце на ринку. Компанія пишається своїм штатом менеджерів, які володюь навичками просування і чудовим духом інновацій.

Компанія виробляє продукцію фармацевтичного призначення з натуральної сировини. Наша рідина для заправки картриджів електронних сигарет містить найкращі природні компоненти отримані з натурального тютюну, спецій і Східних приправ. Додаткові інгредієнти для виробництва поставляються з Європи та Сполучених Штатів. Контроль якості на виробництві відповідає найвищим вимогам фармацевтичних стандартів.

factory1 factory2 factory3
factory5 factory6 factory7

 

Компанія Dekang Ukraine

logo_dekang_ukraineКомпанія Dekang Ukraine - Офіційний дистриб'ютор рідини Dekang, виробництва компанії Chang Ning Dekang Biological Technology Co., LTD., що випускає продукти для здоров'я. Заснована в 2003 году, компанія Chang Ning Dekang Biological Technology Co., LTD. впевнено стала світовім лідером в галузі виробництва високоякісної сировини для фармацевтичної и харчової промісловості. Власна група вчених керує технологічнім процесом молекулярної переробки натуральної сировини, з якої отримується екстракт рослин, що використовують при віробніцтві товарів для здоров'я.

Продукцію виготовляють на унікальному обладнанні, німецького и японського виробництва, спеціально створенного з урахування спеціфікі продукції, що випускається. Всі працівники заводу Dekang пройшли навчання на підприємствах Японії.

Все це зробило компанію найбільшім постачальником рідини для електронних сигарет в Європу и Північну Америку. Відмінна особливість продуктів компанії Dekang - незалежний контроль якості, який здійснюють безпосередню на виробніцтві, а також в провідніх лабораторіях Великої Брітанії та США. У підсумку, кожна партія товару обов'язково отримує висновки та сертифікати якості.

Купуючи, рідіну для електронно сигарет Dekang в Україні, можна бути впевненим у найвіщій якості продукту, визнаного в Європі та Америці.

Слідуючи політиці компанії Chang Ning Dekang Biological Technology Co., LTD., Dekang Ukraine ставить пріоритет надати покупцям рідини для електронних сигарет Dekang, кращі умови у сфері обслуговування, індивідуальний підхід до кожного, незалежно від форми співробітніцтва, будь-то роздрібний покупець або великий оптовик. Прагнучи популяризувати рідину Dekang, як якісний і безпечний продукт, гідний тільки найвищих оцінок серед курців електронних сигарет. Проводити політику захисту продукції від підробок, інформуючи як відрізнити оригінальний продукт, рідину DEKANG, від підробок і так званих «самозамішених рідин», якими переповнений ринок в Україні. Dekang Ukraine ініціював проведення клінічних досліджень, для отримання усіх дозвільних документів, на кожний окремий смак, з відповідним вмістом нікотіну, для легальної реалізації рідини Dekang в Україні. Зараз рідина DEKANG, залишається єдиною рідиною для електронних сигарет дозволеною МОЗ, до продажу в Україні.