Новини

Приєднуйтесь до нас:
facebook vkontakte twitter rss

Виробництво

Changning Dekang Biotechnology Co., Ltd. провідна компанія, з передовими технологіями займається розвитком застосовуваних технологій у фармацевтичній промисловості та продажем сировини, екстрактів рослин, харчових добавок, кормових добавок і очищеної від домішок хімічної продукції.

Наша головна компанія знаходиться в китайській провінції Юньнань в місті Баошан, округу Чаннін. В окрузі Чаннін, найвища точка над рівнем моря розташована на висоті 2875,9 м, а найнижча - 608 метрів. Він відноситься до субтропічної зони мусонського клімату, середня температура 14.90C. Унікальна географічна середа і сприятлива температура сприяють наявності багатих родовищ тютюнових виробів та рослинної сировини найвищої якості. Це виняткові природні умови для виробництва. Території заводу компанії охоплює 0,7 га. Є багато комплектів обладнання з нержавіючої сталі, призначені для видобутку та переробки сировини. Щоденний обсяг виробництва досягає більше 20 тонн.

dekang производствоКомпанія, з моменту її створення, послідовно встановила стратегічні партнерські відносини з багатьма науковими та дослідницькими інститутами. Спираючись на багаті технічні ресурси дослідницьких інститутів, компанія була забезпечена передовим технічним обладнанням для виробництва та дослідження в галузі розробки нових продуктів. При повній підтримці влади провінції Юньнань на всіх її рівнях, на сьогоднішній день компанія має модернізовані підприємства, що мають передові виробництва і незалежний дослідницький центр. Компанія має першокласне управління кадрами, з просунутими ідеями управління і видатний новаторський дух. Усі наші співробітники мають академічну ступінь магістра або вище.

Філія в м. Шеньчжень має "дуже чистий цех" клас 100 000, відповідний переліку вимог, за міжнародним стандартом GMP (Good Manufacturing Practice, GMP) для фармацевтичних компаній, а також різні системи для збору пилу, які забезпечують суворий контроль якості на всіх етапах виробництва. Сировина, що поставляється з головної компанії, повністю перевірена, і після отримання інгредієнтів в потрібних пропорціях, вона потрапляє в "дуже чистий цех" де потім запаковується.