Новини

Приєднуйтесь до нас:
facebook vkontakte twitter rss

Японська рідина для електронних цигарок в стилі покемонів - Vapemon

Компанія Dekang Ukraine представляє Вам мегапопулярну серію японських преміум рідин VapeMon.

Авторські рідини від японського міксолога Yuu Tsukiko в стилістиці покемонів. Ця нова фішка за лічені тижні підкорила серця японських вейперів та стала мегапопулярною. Тепер будь-який смак разом з покемоном стає об'єктом колекціонування та багато хто прагне зібрати цих вейпмонів.


Детальніше...

Basis - база для рідини

З кожним днем все більше і більше вейперов захоплюються само змішуванням - намагаються змішувати самостійно рідини для паріння, використовуючи при цьому гліцерин, пропілен гліколь та різні ароматизатори. Найголовніше при цьому процесі пам'ятати, що всі складові компоненти повинні бути найвищої якості.


Детальніше...

Японська рідина - Yasumi

Компанія Dekang Ukraine є єдиним офіційним представником японського бренду «Yasumi», який створеного професіоналами в східних традиціях, компетентність і досвід котрих гарантують високу якість продукту.


Детальніше...

Преміум серія "Yasumi Irezumi Limited Edition"

Компанія Dekang Ukraine є єдиним офіційним представником японського бренду «Yasumi», створеного професіоналами в східних традиціях, компетентність і досвід яких гарантують високу якість продукту.


Детальніше...

Нова рідина - Cloud Range

Компанія Dekang Ukraine поспішає повідомити про надходження у продаж нової лінійної преміум рідини для електронних сигарет «Cloud Range». Ця серія порадує не тільки прихильників, але й справжніх шанувальників смачного пара.


Детальніше...