Новини

Приєднуйтесь до нас:
facebook vkontakte twitter rss

Золота серія рідини для заправки електронних сигаред Dekang

gold_series_dekang_small

Створена за унікальною технологією, із застосуванням лише натуральних компонентів преміум класу, Золота серія від «Деканг», втілила в собі неповторні смаки і аромати, дозволивши отримати незабутні смакові відчуття від електронних сигарет.

Над створенням Золотої серії, протягом 6 місяців, працювали найкращі фахівці компанії Деканг. Були застосовані новітні розробки в області отримання натуральних екстрактів з тютюну, ванілі, кави - основою яких є всі рідини, що випускаються Декангом.

Підібравши оптимальне поєднання натуральних ароматизаторів, були отримані яскраві, неповторні смаки: Crystal Menthol - смак ментолу, Story of Lip - смак стиглої вишні,  Vanilla Sky  - смак ванілі,  Vaping Prime - смак елітних сортів тютюну, Western Conqueror - мікс зі смаків найпопулярніших у світі марок сигарет,  ZERO Gram - смак тютюну без нікотину.

Всі смаки пройшли тестову апробацію, серед курців електронних сигарет в Європі, Америці, Росії і отримали тільки найвищу оцінку якості і смаку.

Кожен флакон Золотої серії виготовлений з темного пластику, має спеціальну голографічну етикетку, для захисту від фальсифікатів, поставляється в стилізованій упаковці. Кришки флаконів запечатані пломбою що захищають ємність від використання сторонніми людьми і мають стандартний захист "захист від дітей" (щоб відкрити флакон потрібно натиснути зверху на кришку і одночасно провернути проти годинникової стрілки).

Ми впевнені, унікальні смаки Золотий серії по достоїнству оцінять не тільки завзяті прихильники електронних сигарет, але і ті, хто тільки починає долучатися до електронного паління.

НЕ ЗАБУВАЙТЕ, рідину для електронних сигарет Деканг «Золота серія» потрібно зберігати у темному, сухому, прохолодному місці при температурі від +5 до +22 градусів Цельсія.

News_gold_series_dekang_e-liquid