Новини

Приєднуйтесь до нас:
facebook vkontakte twitter rss

Преміум серія "Yasumi Irezumi Limited Edition"

Компанія Dekang Ukraine є єдиним офіційним представником японського бренду «Yasumi», створеного професіоналами в східних традиціях, компетентність і досвід яких гарантують високу якість продукту.

Вперше в Україні - Новинка!
Рідина Преміум серії «Yasumi Irezumi Limited Edition»

Японські міксологи, працюючи над створенням нового продукту, надихнулися мистецтвом «іредзумі». «Іредзумі» - це мистецтво татуювання, що зародилося в Стародавній Японії, яким володіють майстра - АІНУ. Традиційна «іредзумі» не має виконання на тілі окремого елементу, а повинна повністю покривати спину, руки, груди і стегна. Крім масштабів, тату дуже складне за технікою виконання, так як передбачає наявність основних тонів і півтонів. На нанесення одного татуювання може піти до п'яти років.

Результатом натхнення стала розробка преміум - серії Yasumi Izerumi Limited Edition, яка має неповторну рецептуру. Кожнен із п'яти смаків преміум-серії передає свої виняткові відчуття, які відкривають свою унікальну історію. Кожен парильник в кожної рідини знайде свої неповторні нотки та смак.

Серія дуже обмежена !!!

Поспішайте зробити замовлення будь-яким зручним для вас способом:

По телефону

Написати на пошту:

  • e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Зв'язатися по скайпу:

"Yasumi Irezumi Limited Edition"

Преміум серія «Yasumi Irezumi Limited Edition» представлена у п’яти унікальних смаках:

  • Golden daisy
  • Tora
  • Koi
  • Turtle
  • Dragon

Продукт представлений в трьох рівнях вмісту нікотину: 6 мг/мл, 3 мг/мл і 0 мг/мл.

Упаковка

Irezumi pack

Преміум серія рідини для заправки електронних сигарет «Yasumi Irezumi Limited Edition» поставляється в скляних флаконах об'ємом 30 мл з кришкою-піпеткою з яскравою барвистою етикеткою.

Кожен флакон помістили в презентабельний дерев'яний тубус, всередині якого вкладена яскрава барвиста наклейка. Стильний дизайн упаковки ідеально підходить для подарунка друзям - вейперам.