Новини

Приєднуйтесь до нас:
facebook vkontakte twitter rss

Конференція дистриб'юторів компанії Dekang в Амстердамі, 2015

Dekang Distributors Conference 2015 in Amsterdam

24 квітня 2015 в Амстердамі, Нідерланди, була успішно проведена перша конференція дистриб'юторів компанії Dekang.

За останні кілька років компанія Dekang зросла до одного з найкрупніших виробників рідини для заправки електронних сигарет, також продукція компанії поширилася по всьому світу і стала популярною серед всіх користувачів електронних сигарет, і все це завдяки тісній співпраці з сотнями дистриб'юторів і клієнтів.


Детальніше...

VAPEXPO-2015: перша виставка, присвячена електронним сигаретам, на території СНД

Попит на електронні сигарети в країнах СНД продовжує зростати, і варто визнати, що в більшості випадків - це заслуга вейпінг-спільноти. Адже на сьогоднішній день популяризація е-сигарет відбувається переважно через соціальні мережі та тематичні форуми, в той час як виробники і постачальники не мають прямого каналу зв'язку зі споживачем.

Тому, щоб об'єднати користувачів і представників індустрії електронних сигарет, а також для відкритого обговорення можливостей і бажань спільноти, 19-20 червня в Москві відбудеться унікальна для Східної Європи подія — Перша конференція та виставка електронних антитютюнових інгаляторів VAPEXPO-2015 Moscow.


Детальніше...

Росспоживнагляд дозволив курити електронні цигарки та фруктові кальяни в кафе

Москва. 10 липня. INTERFAX.RU - Росспоживнагляд не заборонятиме фруктові кальяни і електронні цигарки в кафе, оскільки це не є тютюнопалінням, заявив газеті «Известия» голова московського департаменту торгівлі і послуг Олексій Немерюк.


Детальніше...

Використання електронних сигарет викликає меншу залежність

На думку дослідників, використання електронних сигарет викликає меншу залежність, ніж традиційні сигарети для колишніх курців - і це може допомогти в спробах зрозуміти, як покласти край палінню.

Популярність електронних сигарет, які, як правило, доставляють в організм нікотин, пропіленгліколь, гліцерин і ароматизатори за допомогою парів, що вдихаються, збільшилася за останні п'ять років. В даний час існує більше 400 брендів електронних сигарет. Електронні сигарети містять набагато менше речовин, що викликають рак та інших токсичних речовин, ніж звичайні сигарети. Однак, їх довгостроковий вплив на здоров'я і нікотинова залежність невідомі.


Детальніше...

Japan Tobacco купує виробника електронних цигарок Zandera

Japan Tobacco Inc. домовилася про придбання всіх випущених акцій британської компанії Zandera Ltd., відомої завдяки бренду електронних цигарок E-Lites.

Як повідомила в середу JT, угода буде профінансована наявної готівкою та кредитами і, як очікується, буде закрита в 2-му кварталі 2014 фінансового року після отримання дозволів регуляторів. Ціну придбання JT не назвала.


Детальніше...