Новини

Приєднуйтесь до нас:
facebook vkontakte twitter rss

Стати партнером компанії Dekang - сертифікованої рідини для заправки електронних сигарет

Сотруднічество по рідини для заправки електронних сигарет з компанією Dekang Ukraine Ми пропонуємо взаємовигідну співпрацю у сфері реалізації сертифікованої рідини для заправки електронних сигарет торгової марки DEKANG.

Якщо Ви приватний підприємець, або представляєте інтереси компанії, інтернет магазину, що займається реалізацією електронних сигарет, Ви повинні розуміти, на скільки важливо надати покупцеві якісний і безпечний продукт. Наша компанія може запропонувати Вам саме той товар, який буде користуватися популярністю і заслуженою довірою серед курців електронних сигарет і дасть Вам нескінченний потік вдячних покупців.

Ми впевнені - в нашій особі Ви отримаєте надійного постачальника, з найбільшим асортиментом оригінальної продукції DEKANG, а наша гнучка система ціноутворення для оптових покупців, Вас приємно здивує, спонукавши до якнайшвидшої співпраці.

Для отримання більш детальної інформації, Ви можете зателефонувати за телефоном: +38 (095) 244-58-50 або надіслати запит заповнивши форму.

Ми, обов'язково, зв'яжемося з Вами і відповімо на всі Ваші запитання.

Відправити по електронній пошті. Всі поля з зірочкою (*) обов'язкові для заповнення.